Komunikat dotyczący zajęć na ul. Skrzyneckiego oraz ul. Starowiejskiej

Drodzy Państwo,

Czujemy się w obowiązku nie tylko kształcić, ale również zapewniać bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
Zatem w związku z rozporządzeniem ministrów, podejmujemy działania prewencyjne w trosce o zdrowie nasze i naszych uczniów.

Przedstawiamy Państwu harmonogram na najbliższy czas i tym samym, pragniemy zapewnić, że kursy językowe w naszej szkole i ich umówiona liczba godzin zostanie w pełni zrealizowana. Indywidualnie poinformujemy każdą z grup o sposobie prawidłowej ich realizacji. 
Nasza misją i ideą
jest zapewnienie naszym uczniom stałego kontaktu z językiem. W związku z tym, zapraszamy na zajęcia online, które będą organizowane dla naszych uczniów od 4 Klasy Szkoły Podstawowej, ponadto dla każdej grupy wiekowej przekażemy szereg zadań, które umilą oczekiwania na kolejne spotkanie z nami. ☺️ w grupach dzieci do 3 klasy zajęcia nie odbędą się ale zostaną odrobione w dogodnym dla Państwa czasie.

Poświadczamy ᴍᴇʀʏᴛᴏʀʏᴄᴢɴᴇ ᴘʀᴢʏɢᴏᴛᴏᴡᴀɴɪᴇ zajęć online, które mają na celu zapewnić ciągły kontakt z językiem. O tej formie nauki i innych sposobach radzenia sobie w przerwie od prowadzenia przez nas kursu poinformujemy smsem , mailem lub za pomocą platformy.

Państwa dzieci są pod „naszymi skrzydełkami”🥰 i wierzę, że wspólnie wybierzemy najbardziej korzystne rozwiązanie w obecnych okolicznościach.
Pozostaję do dyspozycji mailowej i telefonicznej.

Z pozdrowieniami,
Renata Kulik 
Dyrektor Eurolingua