New Year’s Party 2019 – zapowiedź :)

„New Year’s Party 2019” czyli XVI Gala Charytatywna w ramach corocznej Akcji „Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo”

 Już 19 stycznia 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach w sali Podlasie odbędzie się Koncert Noworoczno Charytatywny pod nazwą „New Year’s Party 2019”. Jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 17:00. Podczas wydarzenia odbędzie się wiele atrakcji. Na scenie wystąpią słuchacze Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua oraz podopieczni Domów Dziecka wspieranych przez Akcję Charytatywną.

Dochód z całego koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie dla dzieci z Domu Dziecka na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach, dzieci z Domu Dziecka „Dom Pod Kasztanami” w Siedlcach oraz dzieci niepełnosprawnych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Stoku Lackim.

         Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej za ogromną wrażliwość i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.