Angielski

eurolingua_angielski

Kończąc kurs w EUROLINGUA:

– Zabłyśniesz na rozmowie o pracę, zdobędziesz wymarzoną posadę, zwiększą się Twoje możliwości awansu.

– Będziesz samodzielnie korzystać z Internetu, gdzie większość stron jest stworzonych właśnie po angielsku

– Zrozumiesz otaczające nas obce słowa: by nie zdarzył się walkower, kiedy Key Account Manager nie zagra fair play, zaniedbując wewnętrzne public relations

– Na zagranicznej wycieczce nie będziesz zależny od innych, samodzielnie zapytasz o drogę, poprosisz przechodnia o zdjęcie, lub wynegocjujesz dobrą cenę w sklepie z pamiątkami.

– Będziesz mieć znajomych i przyjaciół we wszystkich zakątkach świata, rozmawiać z nimi przez skype, pisać do nich maile i smsy.

– Będziesz mógł studiować na najlepszych europejskich uczelniach, wyjechać na praktyki lub staż do znanych zachodnich firm, czy nawet otworzyć za granicą firmę.

– Nareszcie będziesz mógł w pełni delektować się amerykańskim filmem w kinie, nadążać za akcją nie potrzebując polskich napisów. Bez problemu zrozumiesz i zaśpiewasz ulubioną piosenkę the Beatles, Stinga lub U2, lub przeczytasz wreszcie Hemingwaya, Agatę Christie lub Harry’ego Pottera w oryginale.

– Przełamiesz angielski dystans, zjesz jaja z bekonem na śniadanie, wypijesz słynną five o’clock tea, skosztujesz maślanych ciasteczek w Szkocji i poczujesz goryczkę Guinnessa w Dublinie. Kto wie, czy ze wzruszeniem nie wysłuchasz God save the Queen?

– Efektowniej przeżyjesz relacje sportowe i mocniej zaangażujesz się w  amerykański baseball i rugby, a także brytyjski snooker i golf.

Nasi angliści i native speakers z różnych rejonów świata pokażą Ci jak piękny i różnorodny jest angielski oraz związana z nim kultura.